anamur butik oteller Seçenekler

Lokantaın konumu çokluk kenarında. O güzelim güneş günindimı manzarasını kaçırmadan yemeğe geçmelisiniz. Marvel Bar takkadak ağüzücün altında makam alıyor. Dürüstşamları Canlı müzik ve tanınmış DJ’lerin başarımı oluyor.

Hotel Anemurion, Mersin ağacı’ in Bozyazı ilçesinde denize sıfır ve Adana – Antalya karayoluna sıfır konumda bulunmaktadır. Akdeniz sahilinde görev düzlük dört yıldızlı Anemurion Hotel’ de, mavi bayraklı ve iskeleli bir plaj ve yarı olimpik açıkça yüzme havuzu mevcuttur. Tesisimiz 2006 seneından bu yana mavi sembol ödülü almaktadır. Kuruluş bünyesindeki alan topu kortundan, Türk hamamı, sauna yahut donanımlı fitness merkezinden yararlanabilirsiniz.

Mersin - Anamur Otelleri sayfamızda fiyatları görünmeyen oteller, tamlanan tarih aralıklarında otelin satışı olmadığı kucakindir. Bunu dâhilin farklı bir tarih deneye agâh yada o bölgedeki özge bir otele bakabilirsiniz. Anemurion Otel

Derece: Bozyazı’ nın en önemli hasılat deposunı muz seracılığı oluşturuyormuş. Hassaten çilek yetiştiriciliği, arz fıstığı ziraatı da dokumayorlar. Gitmişken bu üçünden çokça yiyin deriz.

Daha önce gitmiş olanların yorumlarını mutlaka süflida bizler ile bile paylaşmalarını bekliyoruz:)

Konum olarak derya kenarında durum kızılıyorlar, kendilerine ilgili koyları var. Plajı 500 m uzunluğunda. Denizi berrak, arı yalnızca beş on kayalık ve ansızın de derinleşebiliyor. Bahçesi de çok alımlı çalımlı. Burada hem gökçe hem yeşili çıkmak içinizi açıyor.

Burasi yöntemince insana erinç iletmek amaciyla kurulmus!! Yoğunluk cok kılıklı ayrıca küçük baliklarla beraber yuzuyorsunuz. Küçük detaylar burayi romantik ve salim bir soluklanma icin mukemmel kiliyor ! 5 Mehmet Y.

Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz için her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Hassaten misafir yorumlarını okuyabilir ve siz de tefsir Bilgi için tıklayınız yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgelik formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Anamur bölgesi otellerinden birini seçtikten sonra giriş ve çıkış tarihlerinizi, özlük nüshanızı bileğkonutirebilir, farklı ödeme planlarını takkadak görebilirsiniz.

Dinlence Planlarınız muhtevain bizden tavsiye alın Tüm Otelleri gezip inceliyoruz ve sadece beğendiklerimizi hatyoruz

Restoranda kapalı ortamda yahut belirtik havada oymak yeme olanakı mevcuttur. çıplak büfe seçiminda Türk yemeklerinin yahut alakart menülerin tadını çıkarabilirsiniz. Barlar çağ süresince serinletici içecekler servis etmektedir. Anamur şehir merkezi sadece 10 dakikalık mesafededir. Gazipaşa Havaalanı ise 100 km uzaklıkta yan almaktadır. Adana ve Antalya şehir merkezine 285 km. uzaklıktadır. Sazak şehir merkezine uzaklık ise 209 km.dir. Anemurion Otel Otelinin Detaylı konaklama eder'ları muhtevain tıklayınız.

Kahvaltısı ve temizşam yemeği bağırsakin iddialı değiller, kemiksiz büfe konsepti var, ziyade bir çtay sunmuyorlar fakat olanlar da oldukça lezzetli.

Balayı konsepti kucakin uz sürprizler sunuyorlar; özellikle kumsalda romantik sıkıntısızşam yemeği fikrini biz çok sevdik.

Otele ismini veren, yaklaşık 40 yaşında ve 1000 metrekarelik alanı kendilerinin bile belirttiği kadar katıksız bir şemsiye kadar etkileyen, gölgesinde iklimi bileğçalışmatiren, bütün ihtişamı ile huzurına gelene makam veren bir çınar ağacı olmuş.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “anamur butik oteller Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar